Senior Marketing Specialist

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie contentu skierowanego do klientów B2B (tematyka biznesowa, optymalizacja procesów) – m.in. case studies, newsletter, mailing, posty w mediach społecznościowych
  • Realizacja kampanii marketingowych (Facebook, Google, LinkedIn), ukierunkowanych na generowanie leadów
  • Organizacja i promocja webinarów oraz innych eventów
  • Terminowa realizacja działań oraz bieżące raportowanie
  • Obsługa strony internetowej (WordPress) oraz profili w mediach społecznościowych
  • Koordynacja współpracy z grafikami i agencjami zewnętrznymi
  • Analizowanie wyników prowadzonych działań i ich raportowanie

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie w marketingu, dodatkowym atutem będzie w branży IT/tech
  • Masz umiejętność tworzenia merytorycznego i angażującego contentu biznesowego
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu działań w kanałach Social Media
  • Znasz narzędzia digital marketingu, potrafisz planować i realizować kampanie w Google Ads/Facebook/LinkedIn
  • Masz doświadczenie w pracy na systemach mailingowych (np. GetResponse), reklamowych i swobodnie korzystasz z Google Analytics
  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala Ci na swobodną komunikację oraz pisanie contentu w tym języku
  • Doprowadzasz projekty do końca, dbasz o szczegóły, analizujesz i optymalizujesz wyniki prowadzonych działań

Co oferujemy:

  • Pracę w StartUp-owym zespole, w innowacyjnej branży
  • Możliwość współtworzenia komunikacji marketingowej nowoczesnego produktu
  • Zorientowanie na rozwój zawodowy przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych i projektowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity, które wybierasz zgodnie ze swoimi potrzebami
  • Elastyczny czas pracy oraz pracę zdalną / hybrydową (biuro w centrum Warszawy)

Brzmi ciekawie? Aplikuj!