Key Account Manager

Key Account Manager będzie odpowiadać za sprzedaż rozwiązań IT w zakresie RDA/RPA dla sektora Enterprise, usprawniających procesy biznesowe klienta. Poszukujemy Kandydata z pasją do sprzedaży i nowych technologii.

Nasze oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B dla klientów korporacyjnych w branży IT (systemy informatyczne / usługi IT / consulting biznesowy), popartego udokumentowanymi wynikami
  • Umiejętność analizy procesów biznesowych klienta, definiowania problemów i potrzeb oraz proponowania adekwatnych rozwiązań
  • Umiejętność sprzedaży wartości biznesowej dla klienta, a nie tylko produktu
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i osiąganie założonych celów
  • Gotowość do podróży służbowych, związanych ze spotkaniami z klientami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na kontakt z klientami zagranicznymi
  • Pasja do nowoczesnych technologii, atutem będzie znajomość rozwiązań Robotic Proces / Robotic Desktop Automation / Machine Learning

 Obowiązki:

  • Rozwój nowego biznesu, aktywne pozyskiwanie klientów z sektora Enterprise
  • Budowanie trwałych, długofalowych relacji z klientami, opartych na partnerstwie i zaufaniu
  • Identyfikacja możliwości optymalizacji procesów i proponowanie kompleksowych rozwiązań przynoszących wartość klientowi
  • Przygotowanie i prowadzenie angażujących prezentacji, również na szczeblu C-level
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • Współpraca inżynierami produktu i wdrożeń w celu zapewnienia atrakcyjności rynkowej produktu oraz szybkiego i skutecznego odpowiadania na potrzeby klientów i rynku

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie
  • Ultraciekawy produkt do sprzedaży na mocno rosnącym rynku automatyzacji procesów biznesowych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Realny wpływ na rozwój spółki i produktu
  • Partnerskie relacje we współpracy z fajnym Zespołem i Zarządem
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Elastyczny czas pracy i biuro w centrum Warszawy (Metro Świętokrzyska)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Automade jest brandem Extreme Robotics Sp. z o.o.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Extreme Robotics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bagno 2/73, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 373797.
Klikając w przycisk „Wyślij aplikację” lub wysyłając maila na adres [email protected], lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Automade zgadzasz się na przetwarzanie przez Extreme Robotics Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Extreme Robotics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bagno 2/73 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnej i przyszłych rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub poszczególne zgody, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.